Kurumsal

Çağdaş ELT Kitabevi , 1998 yılından itibaren yabancı dil eğitim sektöründe faaliyet göstermektedir.
Ege Bölgesinde Anadolu Liseleri, kolejler, üniversiteler ve yabancı dil dersanelerinin, yabancı dil kitaplarını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, bu okullara yönelik eğitim danışmanlığı hizmeti vermekte ve İngilizce öğretmenleri için seminer, workshop gibi eğitim faaliyetleri düzenlemektedir. Amacımız, yabancı dil eğitiminin yaygınlaşması ve yüksek kalitede ürün ve hizmet verilmesidir. İngilizce,Almanca,Fransızca,İtalyanca ve İspanyolca dillerinde yayınlarımız mevcuttur. Toptan satışımızın yanı sıra, Konak’taki adresimizde perakende satışımız da vardır.

Firmamız ayrıca 2004 yılından itibaren bir Amerikan puzzle firması olan Masterpieces Puzzle & Games’in Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. 2016 yılında puzzle ürünlerimize, Polonya’dan ithal ettiğimiz Castorland Puzzle’ı da dahil etmiş bulunmaktayız. Bu ürünlerimizin satışını, çeşitli internet alışveriş siteleri ve zincir mağazalar aracılığıyla yapmaktayız.

Bunların yanısıra eğitsel oyuncak grubunda Almanya’dan Beleduc, İngiltere’den ise Wow Toys markalı oyuncakları ithal etmekteyiz. Oyuncaklarımız bebekler ve okul öncesi çocuklar,anaokulları ve perakende sektörü için uygundur.

Çağımızda e-ticaret hızla gelişmekte ve biz de 2008 yılında hazırladığımız www.hobivizyon.com adlı sitemizden, kaliteli ve hızlı servis anlayışı ile müşterilere hizmet vermeyi amaçlıyoruz.. Sitemizde Türkçe ve yabancı dil kitaplar, puzzle çeşitleri, yabancı dil,eğitim öğretim ve hobi yazılımları,bilgisayar oyunları,çeşitli oyuncaklar ve dekoratif ürünleri sunmaktayız.